Këngaime Forum Muzikor
Ju lutemi regjistrohuni që të keni akces të plote në faqen tonë.

Admin
Këngaime Forum Muzikor
Ju lutemi regjistrohuni që të keni akces të plote në faqen tonë.

Admin

Këngaime Forum Muzikor

Kengaime Forum Muzikor
 
ForumPortaliGalleryLatest imagesKërkoRegjistrohuidentifikimi
Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Pitbull Feat Dyland & Beatriz Luengo(I Don't Want To Miss A Thing)
Latest topics and discussions - Këngaime Forum Muzikor EmptyTue Jan 29, 2013 8:27 pm nga webmaster

» Edona Llalloshi - Le t'folin - Official Video by EMFcreative
Latest topics and discussions - Këngaime Forum Muzikor EmptySat Jan 26, 2013 6:28 pm nga webmaster

» Dafina Zeqiri "Veq ti" Premiere
Latest topics and discussions - Këngaime Forum Muzikor EmptyFri Jan 25, 2013 4:00 pm nga webmaster

» Digitalb fiton betejen kunder Dreambox
Latest topics and discussions - Këngaime Forum Muzikor EmptySun Jan 06, 2013 10:41 pm nga webmaster

» Rita Ora: “Shine Ya Light”
Latest topics and discussions - Këngaime Forum Muzikor EmptySat Oct 27, 2012 6:29 pm nga webmaster

» Alicia Keys - Girl On Fire
Latest topics and discussions - Këngaime Forum Muzikor EmptySun Oct 21, 2012 10:55 am nga webmaster

» Nicky Minaj dhe origjina shqiptare e saj
Latest topics and discussions - Këngaime Forum Muzikor EmptySun Jun 17, 2012 3:06 pm nga webmaster

» Jennifer Lopez - Dance Again ft. Pitbull Video
Latest topics and discussions - Këngaime Forum Muzikor EmptyFri Apr 06, 2012 2:52 pm nga webmaster

» RITA ORA featuring Tinie Tempah - R.I.P.
Latest topics and discussions - Këngaime Forum Muzikor EmptyWed Apr 04, 2012 6:20 pm nga webmaster

Navigacion
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anëtarëve
 Profili
 Pytësori
 Kërko
Forum
Affiliates
free forum

Top posters
webmaster
Latest topics and discussions - Këngaime Forum Muzikor Vote_lcapLatest topics and discussions - Këngaime Forum Muzikor Voting_barLatest topics and discussions - Këngaime Forum Muzikor Vote_rcap 
Renato
Latest topics and discussions - Këngaime Forum Muzikor Vote_lcapLatest topics and discussions - Këngaime Forum Muzikor Voting_barLatest topics and discussions - Këngaime Forum Muzikor Vote_rcap 
Administrator
Latest topics and discussions - Këngaime Forum Muzikor Vote_lcapLatest topics and discussions - Këngaime Forum Muzikor Voting_barLatest topics and discussions - Këngaime Forum Muzikor Vote_rcap 
Zija
Latest topics and discussions - Këngaime Forum Muzikor Vote_lcapLatest topics and discussions - Këngaime Forum Muzikor Voting_barLatest topics and discussions - Këngaime Forum Muzikor Vote_rcap 
Alina008
Latest topics and discussions - Këngaime Forum Muzikor Vote_lcapLatest topics and discussions - Këngaime Forum Muzikor Voting_barLatest topics and discussions - Këngaime Forum Muzikor Vote_rcap 
powerstyle2011
Latest topics and discussions - Këngaime Forum Muzikor Vote_lcapLatest topics and discussions - Këngaime Forum Muzikor Voting_barLatest topics and discussions - Këngaime Forum Muzikor Vote_rcap 
Brinetta
Latest topics and discussions - Këngaime Forum Muzikor Vote_lcapLatest topics and discussions - Këngaime Forum Muzikor Voting_barLatest topics and discussions - Këngaime Forum Muzikor Vote_rcap 
April 2023
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
CalendarCalendar
shperndaje ne

Latest discussions

   Temat  Search in  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Këngaime Forum Muzikor Empty

  Pitbull Feat Dyland & Beatriz Luengo(I Don't Want To Miss A Thing)


Muzika video0webmaster1931Tue Jan 29, 2013 8:27 pm
webmaster Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Këngaime Forum Muzikor Empty

  Edona Llalloshi - Le t'folin - Official Video by EMFcreative


Muzika video0webmaster570Sat Jan 26, 2013 6:28 pm
webmaster Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Këngaime Forum Muzikor Empty

  Dafina Zeqiri "Veq ti" Premiere


Muzika video0webmaster615Fri Jan 25, 2013 4:00 pm
webmaster Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Këngaime Forum Muzikor Empty

  Digitalb fiton betejen kunder Dreambox


Lajme Flash0webmaster671Sun Jan 06, 2013 10:41 pm
webmaster Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Këngaime Forum Muzikor Empty

  Rita Ora: “Shine Ya Light”


Muzika video0webmaster640Sat Oct 27, 2012 6:29 pm
webmaster Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Këngaime Forum Muzikor Empty

  Alicia Keys - Girl On Fire


Muzika video0webmaster623Sun Oct 21, 2012 10:55 am
webmaster Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Këngaime Forum Muzikor Empty

  Nicky Minaj dhe origjina shqiptare e saj


Vip Info0webmaster816Sun Jun 17, 2012 3:06 pm
webmaster Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Këngaime Forum Muzikor Empty

  Jennifer Lopez - Dance Again ft. Pitbull Video


Muzika video0webmaster720Fri Apr 06, 2012 2:52 pm
webmaster Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Këngaime Forum Muzikor Empty

  RITA ORA featuring Tinie Tempah - R.I.P.


Muzika video0webmaster682Wed Apr 04, 2012 6:20 pm
webmaster Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Këngaime Forum Muzikor Empty

  Mirsa Kerqeli - Clubi n'Air (Official Video ) HD


Muzika video0webmaster462Sun Mar 25, 2012 9:22 pm
webmaster Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Këngaime Forum Muzikor Empty

  Cascada Summer of Love


Muzika video0webmaster521Fri Mar 23, 2012 6:57 pm
webmaster Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Këngaime Forum Muzikor Empty

  Urime 4 vjetorin e pavarsis Republika e Kosovës


Përshendetje dhe Urime0webmaster916Fri Feb 17, 2012 12:58 pm
webmaster Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Këngaime Forum Muzikor Empty

  Ciljeta ft. Ingrid - Mike dhe Rivale (Official, HD 1080p


Muzika video0webmaster529Fri Feb 10, 2012 8:44 am
webmaster Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Këngaime Forum Muzikor Empty

  Nora Istrefi - Ski me ik (Official Music Video)


Muzika video0webmaster509Thu Feb 09, 2012 1:06 pm
webmaster Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Këngaime Forum Muzikor Empty

  Blerina Osaj I mbyll sytë Top Fest 7 HD


Muzika video0webmaster953Thu Feb 09, 2012 8:49 am
webmaster Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Këngaime Forum Muzikor Empty

  Aurela Gace - Tranzit (Official, HD 1080p)


Muzika video0webmaster468Wed Feb 08, 2012 2:52 pm
webmaster Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Këngaime Forum Muzikor Empty

  Ulqini me bor Foto


Lajme Flash0webmaster1018Thu Feb 02, 2012 5:19 pm
webmaster Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Këngaime Forum Muzikor Empty

  Kenget e Shekullit Nata Angleze


Muzika video0webmaster664Mon Nov 14, 2011 5:26 pm
webmaster Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Këngaime Forum Muzikor Empty

  Best dance Music new Nov mix part 1 DjNickyB


Muzika video0webmaster502Mon Nov 14, 2011 7:24 am
webmaster Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Këngaime Forum Muzikor Empty

  Madona tung vithet dhe belin në Nju Jork


Vip Info0Renato586Sun Nov 13, 2011 7:58 pm
Renato Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Këngaime Forum Muzikor Empty

  Noizy Ft Eni Koci - Love Me


Muzika video0webmaster458Thu Nov 10, 2011 5:23 pm
webmaster Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Këngaime Forum Muzikor Empty

  Naim Quliqi feat. Eroll Dogani - Festa e Bajramit (Official MP3 Video Song)


Muzika video0webmaster463Thu Nov 10, 2011 5:22 pm
webmaster Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Këngaime Forum Muzikor Empty

  Rina Abdyli feat. Flaka Krelani & MC Kresha - Si Bass (Official Music Video)


Muzika video0webmaster441Thu Nov 10, 2011 5:21 pm
webmaster Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Këngaime Forum Muzikor Empty

  Silva Gunbardhi ft Nik-T - Jemi une dhe ti HD


Muzika video0webmaster452Thu Nov 10, 2011 5:17 pm
webmaster Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Këngaime Forum Muzikor Empty

  Kengaime forum ne Facebook


Lajme Flash0webmaster650Thu Nov 03, 2011 4:04 pm
webmaster Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Këngaime Forum Muzikor Empty

  Adelina Tahiri feat. Elgit Doda - Mjaft (Official Music Video)


Muzika video0webmaster425Thu Nov 03, 2011 3:55 pm
webmaster Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Këngaime Forum Muzikor Empty

  James Blunt - No Bravery [OFFICIAL VIDEO] KOSOVA


Muzika video0Renato411Wed Nov 02, 2011 6:44 pm
Renato Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Këngaime Forum Muzikor Empty

  Lady Gaga, me mikrofon penisi


Lajme Flash0Renato405Wed Nov 02, 2011 6:37 pm
Renato Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Këngaime Forum Muzikor Empty

  Alberie Hadergjonaj - Music HD (Max Production) official video


Muzika video0Renato434Tue Nov 01, 2011 5:59 pm
Renato Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Këngaime Forum Muzikor Empty

  Këngë të pa harueshme


Muzika video0webmaster401Mon Oct 31, 2011 5:14 pm
webmaster Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Këngaime Forum Muzikor Empty

  BESA - BOTEN DO NDRYSHOJA ( KENGA MAGJIKE 2011 )


Muzika video0webmaster396Sun Oct 30, 2011 8:36 pm
webmaster Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Këngaime Forum Muzikor Empty

  gezuar miku im


Kafeneja Virtuale5Administrator557Sun Oct 30, 2011 7:11 pm
webmaster Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Këngaime Forum Muzikor Empty

  Mire se erdhe ejllosmajlaj


Mire se vini ne forum0Administrator637Sun Oct 30, 2011 5:44 pm
Administrator Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Këngaime Forum Muzikor Empty

  Si të postoj foto


Informacione nga Stafi0webmaster648Sat Oct 29, 2011 8:51 pm
webmaster Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Këngaime Forum Muzikor Empty

  Bleona Qereti


Vip Gallery0webmaster793Sat Oct 29, 2011 8:27 pm
webmaster Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Këngaime Forum Muzikor Empty

  Autorësia e Artikujve


Informacione nga Stafi0webmaster426Fri Oct 28, 2011 10:28 pm
webmaster Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Këngaime Forum Muzikor Empty

  Përpara se të hapni një temë të re


Informacione nga Stafi0webmaster457Fri Oct 28, 2011 10:26 pm
webmaster Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Këngaime Forum Muzikor Empty

  Informacione per Antaret e regjistruar


Informacione nga Stafi0Administrator393Fri Oct 28, 2011 10:01 am
Administrator Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Këngaime Forum Muzikor Empty

  Çfarë pëlqen dhe çfarë nuk pëlqen Zajmina?


Lajme Flash0webmaster410Thu Oct 27, 2011 6:04 pm
webmaster Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Këngaime Forum Muzikor Empty

  Lady Gaga Çdokund dhe ne çdo rast me sutjena


Lajme Flash0Renato420Thu Oct 27, 2011 12:50 pm
Renato Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Këngaime Forum Muzikor Empty

  Greta Koçi denoncon në polici: Më shqetësojnë dhe me kërcënojnë në telefon


Lajme Flash0Renato405Thu Oct 27, 2011 12:41 pm
Renato Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Këngaime Forum Muzikor Empty

  Rosela: Ethet.., kulmi i suksesit tim


Lajme Flash0Renato435Thu Oct 27, 2011 9:38 am
Renato Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Këngaime Forum Muzikor Empty

  Alberia kopjon Rihannën


Lajme Flash0Renato407Thu Oct 27, 2011 9:37 am
Renato Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Këngaime Forum Muzikor Empty

  Dj Jaz feat. Cani & Gjovani - Insomnia (Official Music Video)


Muzika video0Renato428Thu Oct 27, 2011 8:03 am
Renato Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Këngaime Forum Muzikor Empty

  Gjovani Gjonaj dhe Cani Lazorja publikuan klipin e tyre Insomnia


Vip Info0Renato498Thu Oct 27, 2011 8:01 am
Renato Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Këngaime Forum Muzikor Empty

  Adelina Tahiri: Lorik Cana nuk meriton ti kushtosh një këngë


Lajme Flash0Renato446Thu Oct 27, 2011 7:56 am
Renato Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Këngaime Forum Muzikor Empty

  Genta përjashtohet nga Festivali i RTSH-së


Lajme Flash0Renato388Thu Oct 27, 2011 7:51 am
Renato Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Këngaime Forum Muzikor Empty

  Tifozët e Novi Pazarit brohorasin ne Beograd : Pro pavaresise Kosova jashtë Serbisë!


Lajme Flash0webmaster466Tue Oct 25, 2011 6:55 pm
webmaster Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Këngaime Forum Muzikor Empty

  Aleanca kuq e zi Shqiperi


Muzika video0webmaster391Tue Oct 25, 2011 7:50 am
webmaster Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Këngaime Forum Muzikor Empty

  Eli Malaj & Agim Gerguri - Zemra nuk pret


Muzika video0Renato465Fri Oct 21, 2011 8:29 pm
Renato Shiko mesazhin e fundit
Mbrapsht në krye
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next
Kërce tek: