Këngaime Forum Muzikor
Ju lutemi regjistrohuni që të keni akces të plote në faqen tonë.

Admin
Këngaime Forum Muzikor
Ju lutemi regjistrohuni që të keni akces të plote në faqen tonë.

Admin
Këngaime Forum Muzikor
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Këngaime Forum Muzikor

Kengaime Forum Muzikor
 
ForumPortaliGalleryLatest imagesKërkoRegjistrohuidentifikimi
Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Pitbull Feat Dyland & Beatriz Luengo(I Don't Want To Miss A Thing)
Digitalb fiton betejen kunder Dreambox EmptyTue Jan 29, 2013 8:27 pm nga webmaster

» Edona Llalloshi - Le t'folin - Official Video by EMFcreative
Digitalb fiton betejen kunder Dreambox EmptySat Jan 26, 2013 6:28 pm nga webmaster

» Dafina Zeqiri "Veq ti" Premiere
Digitalb fiton betejen kunder Dreambox EmptyFri Jan 25, 2013 4:00 pm nga webmaster

» Digitalb fiton betejen kunder Dreambox
Digitalb fiton betejen kunder Dreambox EmptySun Jan 06, 2013 10:41 pm nga webmaster

» Rita Ora: “Shine Ya Light”
Digitalb fiton betejen kunder Dreambox EmptySat Oct 27, 2012 6:29 pm nga webmaster

» Alicia Keys - Girl On Fire
Digitalb fiton betejen kunder Dreambox EmptySun Oct 21, 2012 10:55 am nga webmaster

» Nicky Minaj dhe origjina shqiptare e saj
Digitalb fiton betejen kunder Dreambox EmptySun Jun 17, 2012 3:06 pm nga webmaster

» Jennifer Lopez - Dance Again ft. Pitbull Video
Digitalb fiton betejen kunder Dreambox EmptyFri Apr 06, 2012 2:52 pm nga webmaster

» RITA ORA featuring Tinie Tempah - R.I.P.
Digitalb fiton betejen kunder Dreambox EmptyWed Apr 04, 2012 6:20 pm nga webmaster

Navigacion
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anëtarëve
 Profili
 Pytësori
 Kërko
Forum
Affiliates
free forum

Top posters
webmaster
Digitalb fiton betejen kunder Dreambox Vote_lcapDigitalb fiton betejen kunder Dreambox Voting_barDigitalb fiton betejen kunder Dreambox Vote_rcap 
Renato
Digitalb fiton betejen kunder Dreambox Vote_lcapDigitalb fiton betejen kunder Dreambox Voting_barDigitalb fiton betejen kunder Dreambox Vote_rcap 
Administrator
Digitalb fiton betejen kunder Dreambox Vote_lcapDigitalb fiton betejen kunder Dreambox Voting_barDigitalb fiton betejen kunder Dreambox Vote_rcap 
Zija
Digitalb fiton betejen kunder Dreambox Vote_lcapDigitalb fiton betejen kunder Dreambox Voting_barDigitalb fiton betejen kunder Dreambox Vote_rcap 
Alina008
Digitalb fiton betejen kunder Dreambox Vote_lcapDigitalb fiton betejen kunder Dreambox Voting_barDigitalb fiton betejen kunder Dreambox Vote_rcap 
powerstyle2011
Digitalb fiton betejen kunder Dreambox Vote_lcapDigitalb fiton betejen kunder Dreambox Voting_barDigitalb fiton betejen kunder Dreambox Vote_rcap 
Brinetta
Digitalb fiton betejen kunder Dreambox Vote_lcapDigitalb fiton betejen kunder Dreambox Voting_barDigitalb fiton betejen kunder Dreambox Vote_rcap 
April 2023
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
CalendarCalendar
shperndaje ne

 

 Digitalb fiton betejen kunder Dreambox

Shko poshtë 
AutoriMesazh
webmaster
Webmaster
WebmasterNumri i postimeve : 101
Points : 314
Reputacion : 3
Join date : 20/12/2010

Digitalb fiton betejen kunder Dreambox Empty
MesazhTitulli: Digitalb fiton betejen kunder Dreambox   Digitalb fiton betejen kunder Dreambox EmptySun Jan 06, 2013 10:41 pm

Kete vere me 25 Gusht 2012 Digitalb filloj me kovnertimin e kanaleve te saj nga dvb ne mpg4 me c' rast pamundeson ndjekjen me dekodera te thjesht dvb fillimisht filloj konvertimi iKanaleve.
JUNIOR TV
EXP Natyra
Digi PLUS
Film THRILLER
Film DRAME
SuperSport 5
Me daten 4 Janar 2013 Digitalb filloj pjesen e dyte
Explorer Histori
Film Autor
Film Hits
SuperSport -1
SuperSport -2
SuperSport -3
SuperSport -4
Hapi i ndermarr nga Digitalb pamundeson ndjekjen pirate permes pajisjeve si dreambox dhe ndjeksit e kesaj platforme tashme do te detyrohen te blejn dekoderet Kaon te cilet punojn me Mpg4 dekoderet pirat Dreambox edhe pse kan mpg4 dhe hd nuk mund te marrin sinjalin.
Digitalb fiton betejen kunder Dreambox 526031_335188303245766_1239386221_n
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Digitalb fiton betejen kunder Dreambox
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Këngaime Forum Muzikor :: Forumi muzikor :: Lajme Flash-
Kërce tek: