Këngaime Forum Muzikor
Ju lutemi regjistrohuni që të keni akces të plote në faqen tonë.

Admin
Këngaime Forum Muzikor
Ju lutemi regjistrohuni që të keni akces të plote në faqen tonë.

Admin
Këngaime Forum Muzikor
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Këngaime Forum Muzikor

Kengaime Forum Muzikor
 
ForumPortaliGalleryLatest imagesKërkoRegjistrohuidentifikimi
Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Pitbull Feat Dyland & Beatriz Luengo(I Don't Want To Miss A Thing)
Nicky Minaj dhe origjina shqiptare e saj EmptyTue Jan 29, 2013 8:27 pm nga webmaster

» Edona Llalloshi - Le t'folin - Official Video by EMFcreative
Nicky Minaj dhe origjina shqiptare e saj EmptySat Jan 26, 2013 6:28 pm nga webmaster

» Dafina Zeqiri "Veq ti" Premiere
Nicky Minaj dhe origjina shqiptare e saj EmptyFri Jan 25, 2013 4:00 pm nga webmaster

» Digitalb fiton betejen kunder Dreambox
Nicky Minaj dhe origjina shqiptare e saj EmptySun Jan 06, 2013 10:41 pm nga webmaster

» Rita Ora: “Shine Ya Light”
Nicky Minaj dhe origjina shqiptare e saj EmptySat Oct 27, 2012 6:29 pm nga webmaster

» Alicia Keys - Girl On Fire
Nicky Minaj dhe origjina shqiptare e saj EmptySun Oct 21, 2012 10:55 am nga webmaster

» Nicky Minaj dhe origjina shqiptare e saj
Nicky Minaj dhe origjina shqiptare e saj EmptySun Jun 17, 2012 3:06 pm nga webmaster

» Jennifer Lopez - Dance Again ft. Pitbull Video
Nicky Minaj dhe origjina shqiptare e saj EmptyFri Apr 06, 2012 2:52 pm nga webmaster

» RITA ORA featuring Tinie Tempah - R.I.P.
Nicky Minaj dhe origjina shqiptare e saj EmptyWed Apr 04, 2012 6:20 pm nga webmaster

Navigacion
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anëtarëve
 Profili
 Pytësori
 Kërko
Forum
Affiliates
free forum

Top posters
webmaster
Nicky Minaj dhe origjina shqiptare e saj Vote_lcapNicky Minaj dhe origjina shqiptare e saj Voting_barNicky Minaj dhe origjina shqiptare e saj Vote_rcap 
Renato
Nicky Minaj dhe origjina shqiptare e saj Vote_lcapNicky Minaj dhe origjina shqiptare e saj Voting_barNicky Minaj dhe origjina shqiptare e saj Vote_rcap 
Administrator
Nicky Minaj dhe origjina shqiptare e saj Vote_lcapNicky Minaj dhe origjina shqiptare e saj Voting_barNicky Minaj dhe origjina shqiptare e saj Vote_rcap 
Zija
Nicky Minaj dhe origjina shqiptare e saj Vote_lcapNicky Minaj dhe origjina shqiptare e saj Voting_barNicky Minaj dhe origjina shqiptare e saj Vote_rcap 
Alina008
Nicky Minaj dhe origjina shqiptare e saj Vote_lcapNicky Minaj dhe origjina shqiptare e saj Voting_barNicky Minaj dhe origjina shqiptare e saj Vote_rcap 
powerstyle2011
Nicky Minaj dhe origjina shqiptare e saj Vote_lcapNicky Minaj dhe origjina shqiptare e saj Voting_barNicky Minaj dhe origjina shqiptare e saj Vote_rcap 
Brinetta
Nicky Minaj dhe origjina shqiptare e saj Vote_lcapNicky Minaj dhe origjina shqiptare e saj Voting_barNicky Minaj dhe origjina shqiptare e saj Vote_rcap 
April 2023
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
CalendarCalendar
shperndaje ne

 

 Nicky Minaj dhe origjina shqiptare e saj

Shko poshtë 
AutoriMesazh
webmaster
Webmaster
WebmasterNumri i postimeve : 101
Points : 314
Reputacion : 3
Join date : 20/12/2010

Nicky Minaj dhe origjina shqiptare e saj Empty
MesazhTitulli: Nicky Minaj dhe origjina shqiptare e saj   Nicky Minaj dhe origjina shqiptare e saj EmptySun Jun 17, 2012 3:06 pm

Te gjithe e njohin me emrin Artistik Nicki Minaj edhe pse emri i vertet eshte Onika Tanya Maraj e lindur me baba me origjine shqiptare nga Mali i Zi.
Onika Tanya Maraj (Nicki Minaj) eshte lindur 8 dhjetor te vitit 1982 ne Spanje nga babai eshte emigrant kurse mamaja afrikane.
Sipas burimeve tona origjina vjen nga Kraja ne Mal te Zi.
Maraj jeton ne New York prej moshes 5 vjecare ne Queens.
Nicky Minaj dhe origjina shqiptare e saj Nicki_minaj
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Nicky Minaj dhe origjina shqiptare e saj
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Keyshia Cole - I Ain't Thru ft. Nicki Minaj

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Këngaime Forum Muzikor :: Forumi muzikor :: Vip Info-
Kërce tek: