Këngaime Forum Muzikor
Ju lutemi regjistrohuni që të keni akces të plote në faqen tonë.

Admin
Këngaime Forum Muzikor
Ju lutemi regjistrohuni që të keni akces të plote në faqen tonë.

Admin
Këngaime Forum Muzikor
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Këngaime Forum Muzikor

Kengaime Forum Muzikor
 
ForumPortaliGalleryLatest imagesKërkoRegjistrohuidentifikimi
Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Pitbull Feat Dyland & Beatriz Luengo(I Don't Want To Miss A Thing)
Greta Koçi denoncon në polici: Më shqetësojnë dhe me kërcënojnë në telefon EmptyTue Jan 29, 2013 8:27 pm nga webmaster

» Edona Llalloshi - Le t'folin - Official Video by EMFcreative
Greta Koçi denoncon në polici: Më shqetësojnë dhe me kërcënojnë në telefon EmptySat Jan 26, 2013 6:28 pm nga webmaster

» Dafina Zeqiri "Veq ti" Premiere
Greta Koçi denoncon në polici: Më shqetësojnë dhe me kërcënojnë në telefon EmptyFri Jan 25, 2013 4:00 pm nga webmaster

» Digitalb fiton betejen kunder Dreambox
Greta Koçi denoncon në polici: Më shqetësojnë dhe me kërcënojnë në telefon EmptySun Jan 06, 2013 10:41 pm nga webmaster

» Rita Ora: “Shine Ya Light”
Greta Koçi denoncon në polici: Më shqetësojnë dhe me kërcënojnë në telefon EmptySat Oct 27, 2012 6:29 pm nga webmaster

» Alicia Keys - Girl On Fire
Greta Koçi denoncon në polici: Më shqetësojnë dhe me kërcënojnë në telefon EmptySun Oct 21, 2012 10:55 am nga webmaster

» Nicky Minaj dhe origjina shqiptare e saj
Greta Koçi denoncon në polici: Më shqetësojnë dhe me kërcënojnë në telefon EmptySun Jun 17, 2012 3:06 pm nga webmaster

» Jennifer Lopez - Dance Again ft. Pitbull Video
Greta Koçi denoncon në polici: Më shqetësojnë dhe me kërcënojnë në telefon EmptyFri Apr 06, 2012 2:52 pm nga webmaster

» RITA ORA featuring Tinie Tempah - R.I.P.
Greta Koçi denoncon në polici: Më shqetësojnë dhe me kërcënojnë në telefon EmptyWed Apr 04, 2012 6:20 pm nga webmaster

Navigacion
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anëtarëve
 Profili
 Pytësori
 Kërko
Forum
Affiliates
free forum

Top posters
webmaster
Greta Koçi denoncon në polici: Më shqetësojnë dhe me kërcënojnë në telefon Vote_lcapGreta Koçi denoncon në polici: Më shqetësojnë dhe me kërcënojnë në telefon Voting_barGreta Koçi denoncon në polici: Më shqetësojnë dhe me kërcënojnë në telefon Vote_rcap 
Renato
Greta Koçi denoncon në polici: Më shqetësojnë dhe me kërcënojnë në telefon Vote_lcapGreta Koçi denoncon në polici: Më shqetësojnë dhe me kërcënojnë në telefon Voting_barGreta Koçi denoncon në polici: Më shqetësojnë dhe me kërcënojnë në telefon Vote_rcap 
Administrator
Greta Koçi denoncon në polici: Më shqetësojnë dhe me kërcënojnë në telefon Vote_lcapGreta Koçi denoncon në polici: Më shqetësojnë dhe me kërcënojnë në telefon Voting_barGreta Koçi denoncon në polici: Më shqetësojnë dhe me kërcënojnë në telefon Vote_rcap 
Zija
Greta Koçi denoncon në polici: Më shqetësojnë dhe me kërcënojnë në telefon Vote_lcapGreta Koçi denoncon në polici: Më shqetësojnë dhe me kërcënojnë në telefon Voting_barGreta Koçi denoncon në polici: Më shqetësojnë dhe me kërcënojnë në telefon Vote_rcap 
Alina008
Greta Koçi denoncon në polici: Më shqetësojnë dhe me kërcënojnë në telefon Vote_lcapGreta Koçi denoncon në polici: Më shqetësojnë dhe me kërcënojnë në telefon Voting_barGreta Koçi denoncon në polici: Më shqetësojnë dhe me kërcënojnë në telefon Vote_rcap 
powerstyle2011
Greta Koçi denoncon në polici: Më shqetësojnë dhe me kërcënojnë në telefon Vote_lcapGreta Koçi denoncon në polici: Më shqetësojnë dhe me kërcënojnë në telefon Voting_barGreta Koçi denoncon në polici: Më shqetësojnë dhe me kërcënojnë në telefon Vote_rcap 
Brinetta
Greta Koçi denoncon në polici: Më shqetësojnë dhe me kërcënojnë në telefon Vote_lcapGreta Koçi denoncon në polici: Më shqetësojnë dhe me kërcënojnë në telefon Voting_barGreta Koçi denoncon në polici: Më shqetësojnë dhe me kërcënojnë në telefon Vote_rcap 
May 2024
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
shperndaje ne

 

 Greta Koçi denoncon në polici: Më shqetësojnë dhe me kërcënojnë në telefon

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Renato
Moderator
Moderator
Renato


Numri i postimeve : 48
Points : 146
Reputacion : 4
Join date : 29/10/2010

Greta Koçi denoncon në polici: Më shqetësojnë dhe me kërcënojnë në telefon Empty
MesazhTitulli: Greta Koçi denoncon në polici: Më shqetësojnë dhe me kërcënojnë në telefon   Greta Koçi denoncon në polici: Më shqetësojnë dhe me kërcënojnë në telefon EmptyThu Oct 27, 2011 12:41 pm

Greta Koçi denoncon në polici: Më shqetësojnë dhe me kërcënojnë në telefon Greta_koci

Këngëtarja shqiptare në moshë të re, Greta Koçi, ka paraqitur denoncim në policinë e Tiranës ndaj shtetasit Thoma Kumaraku me akuzën e përdorimit me keqdashje të thirrjeve telefonike dhe kanosjes.

Media ne Tirane ben te ditur se kengetarja Greta Koci u paraqit ne polici dhe me vullnetin e saj denoncoi nje shtetas i cili sipas saj e merr ne telefon ne cdo kohe duke i kerkuar nje shume financiare prej 18 mije dollaresh.

Pas denoncimit te bere nga kengetarja, policia filloi hetimet menjehere dhe shoqeroi te dyshuarin, Thoma Kumaraku. Ky i fundit i zbulua se ishte banor i Tiranes.

Ai madje ia kishte bere te ditur Greta Kocit identitetin e tij. Ne polici i dyshuari tha se babai i kengetares i kishte atij nje boxh rreth 19 mije dollare. Sipas te dyshuarit qe po hetohet ne gjendje te lire, babai i kengetares nuk i kthen parate ndersa artistja nuk pergjigjet per detyrimet e babait te saj.

Greta Koci eshte deklaruar si kengetare e suksesshme dhe ne Tirane, vitin qe shkoi ka hapur edhe nje radio ne pronesi te saj.
lajmifundit
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Greta Koçi denoncon në polici: Më shqetësojnë dhe me kërcënojnë në telefon
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Greta Koci feat. Dr.Flori - Mos Thuaj Ska Kohe (Official MP3 Song) [HD] New 2011 Hit
» Noizy Ft Eni Koci - Love Me

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Këngaime Forum Muzikor :: Forumi muzikor :: Lajme Flash-
Kërce tek: